Takhle rosteme

15.den Pěkně rychle to utíká. Mrňouskové hezky rostou a jsou den ode dne čilejší. A tento týden udělala štěňátka dva pokroky. 12.3. první otevřelo očičko a dnes už koukají všichni a oběma očima. Hned druhý den se postavily na nožičky a už se neplazí jen po bříškách. Taky už pomalu začínají pokukovat z bedýnky ven. 

Dnes je taky byla navštívit paní veterinářka. Odčervila je a všechny si prohlídla a poslechla si srdíčka. Jsou prý moc krásní a nic jim nechybí.

8. den Štěnda rostou. Je srandovní jak lezou stále dokola a narážejí do sebe. Začínají jim tmavnout polštářky na tlapkách a Antík už má na sobě jako první pár teček, Stále hodně spí  a jedí. Je to vlastně jejich celodenní náplň práce. Asi z nich budou nějací horolezci či agiliťáci (po mamince), jelikož stále přelejzají tyčky nebo na nich různě visí.

4. den Tak si na sebe postupně zvykáme. Maminka nás vzorně krmí a dohlíží na to, aby ti menší z nás dostali mlíčka víc a rychle nás velké dohonili. Všichni zatím jen hamáme a spíme, abychom si mohli co nejdříve až povyrosteme spolu hrát.

1. den 1.3.2021  Bája už v noci chodila často čůrat. Ráno asi o půl deváté začala funět a hledat si nějaký úkryt. Na zahradě hodně hrabala. Tak to pokračovalo do 13:20 kdy začala chodit po zahradě a tlačit a už to vypadalo že štěňátko vyleze ven, ale pak se zase schovalo. Bája si zalezla na seno a asi si myslela, že bude rodit na seně.

Nakonec se holčička narodila na zahradě ve 14:50 a tak jsme Báju i s malou vzali domů a ostatní se už narodili doma. Celkem 5 kluků v 15:45, 16:40, 16:50, 17:55 a poslední si dal na čas a narodil se až ve 20:10